SZYBKI KONTAKT

+48 737 855 535

kps@chelmiec-walbrzych.pl

WSPIERAJĄ NAS

Po dwumeczu z Miliczem oraz domową porażką z Żaganiem nasi seniorzy udadzą się do Legnicy. Bezpośredni sąsiad w tabeli na własnym boisku w tym sezonie jest bardzo mocny – czeka nas emocjonujący pojedynek.

Druga runda rozgrywek to zaledwie jeden zdobyty punkt w pięciu spotkaniach (jeden mecz zaległy). Sytuacja wydaje się być skomplikowana – do miejsca 6, które gwarantuje bezpieczne utrzymanie, tracimy zaledwie (albo aż) 3 punkty. I o taką stawkę będzie najbliższy mecz z Ikarem Legnica. W pierwszej rundzie w Hali Mistrzów pokonaliśmy legniczan bez straty seta, teraz walczymy nie tylko o bezcenne punkty ale przede wszystkim o przerwanie passy porażek, która ciągnie się jeszcze od początku grudnia zeszłego roku. Początek spotkania w sobotę 23 stycznia o godz. 17:00 – transmisję video przeprowadzimy na naszym fanpage’u w serwisie Facebook.

15 kolejka II ligi mężczyzn – 23.01.2021 godz. 17:00