SZYBKI KONTAKT

+48 737 855 535

kps@chelmiec-walbrzych.pl

WSPIERAJĄ NAS

Ponownie gramy dla Ewy! Najlepsza siatkarska społeczność wzywana jest do zjednoczenia. W sobotę 1 lipca na boisku wielofunkcyjnym przy Publicznej Szkole Podstawowej nr 15 ul. Hirszfelda 1 organizujemy charytatywny turniej, podczas którego będziemy zbierać środki na pomoc i leczenie naszej przyjaciółki Ewy Trybańskiej. Wpisowe na turniej 50 zł od zespołu (dwu i trzyosobowe). Konfiguracja drużyn dowolna (męskie, żeńskie, mixty). System gier zostanie ustalony w dniu zawodów. Podczas turnieju zorganizowana zostanie loteria, będzie dostępny grill oraz chłodne napoje.

Każda złotówka (wpisowe oraz reszta) wydana tego dnia zasili konto zrzutki, która jest dostępna pod adresem
➡️https://zrzutka.pl/43sx9x – zachęcamy już dziś do pomocy, tam znajdziecie również pełny opis aktualnej sytuacji.

Dodatkowe atrakcje to dmuchańce dla najmłodszych, malowanie twarzy, bańki mydlane, grill – wszystko będzie dostępne za „wrzut do puszki” !

Nie trzeba grać, wystarczy być. Ewa zawsze działała razem z nami, teraz to my zadziałajmy dla Niej. Kolejne szczegóły i informacje dotyczące turnieju będziemy podawać w dyskusji na wydarzeniu.
Prosimy wszystkich, którzy chcą pomóc w przygotowaniach (grill, fanty na loterię, wolontariat etc.) o kontakt pod numerami telefonów:
☎️792-999-706 (Marzena)
☎️737-855-535 (KPS Chełmiec)