SZYBKI KONTAKT

+48 737 855 535

kps@chelmiec-walbrzych.pl

WSPIERAJĄ NAS

Dwumecz dla Gwardii. Po dwóch porażkach podopieczni Dariusza Ratajczaka i Mariusza Jerzyka w sezonie 2020/21 wywalczyli srebrne medale awansując jednocześnie do rozgrywek centralnych 1/4 finałów Mistrzostw Polski.

Pierwsze spotkanie rozgrywane we Wrocławiu miało bardzo zacięty przebieg. Pomimo porażki 1:3 wałbrzyszanie pokazali się z bardzo dobrej strony i tylko pechowo przegrane końcówki zadecydowały o ostatecznym wyniku tego meczu. Dzień później mocno zmotywowani Gwardziści w pojedynku rozgrywanym w hali wałbrzyskiego IV LO nie pozostawili złudzeń – o ile jeszcze w pierwszej partii stawialiśmy opór, o tyle w pozostałych gwardziści byli po prostu lepsi. Na wyróżnienie w ich szeregach zasługuje Kamil Szymendera – w pierwszym meczu dwoił się i troił zarówno w przyjęciu jak i ataku. Dla naszych zawodników należą się wielkie brawa za sportową postawę i walkę na boisku – tej z pewnością nie brakowało. Teraz czekamy na losowanie turnieje 1/4 finałów Mistrzostw Polski, które odbędą się w dniach 4-7 marca 2021.

20 lutego – Wrocław
Gwardia Wrocław Academy – KPS Chełmiec Wałbrzych II 3:1 (26:24, 20:25, 25:22, 26:24)

21 lutego – Wałbrzych
KPS Chełmiec Wałbrzych II – Gwardia Wrocław Academy 0:3 (21:25, 15:25, 19:25)

Skład naszego zespołu: Dominik Płużka (kpt), Błażej Dudzik, Oliwier Mroziński, Hubert Laszkiewicz, Filip Natkaniec, Miłosz Baran, Dawid Szymków, Bartosz Ćmikiewicz, Michał Jerzyk, Karol Kosela, Grzegorz Tchorowski, Maciej Galara, Damian Pietrzykowski, Michał Sulanowski, Oskar Kukie

Trenerzy: Dariusz Ratajczak, Mariusz Jerzyk