SZYBKI KONTAKT

+48 737 855 535

kps@chelmiec-walbrzych.pl

WSPIERAJĄ NAS

Niestety od porażki turniej zaczęli nasi kadeci. W meczu z tomaszowską Lechią musieli uznać wyższość przegrywając 0:3 – w drugim meczu tego dnia bez straty seta wygraną zaliczył UKS Szamotulanin Szamotuły pokonując KaEmKa Starogard Gdański.

W meczu otwarcia Chełmiec musiał uznać wyższośc rywali z Tomaszowa Mazowieckiego. Przewaga gości nie podlegała dyskusji w pierwszym i trzeciem secie, jedynie w drugiej partii podopieczni trenerów Ratajczak/Jerzyk nadawali ton gry, niestety tylko do połowy seta. Później lepiej dysponowani tego dnia tomaszowianie (tylko 3 błędy w polu serwisowym) przejęli inicjatywę.

Grupa A
Chełmiec Wałbrzych – Lechia Tomaszów Mazowiecki 0:3 (177:25, 22:25, 16:25)

Drugi mecz turnieju to starcie Mistrzów Wielkopolski z ekipą z województwa pomorskiego. Spotkanie trwające 75 minut całkowicie zdominowali szamotulanie, którzy zasłużenie zgarnęli 2 punkty za zwycięstwo w całym meczu.