SZYBKI KONTAKT

+48 737 855 535

kps@chelmiec-walbrzych.pl

WSPIERAJĄ NAS

Wygrana 3:2 z AZS Częstochowa zamyka obecny sezon siatkarski dla KPS Chełmiec Wałbrzych. Drużyna kończy zmagania w II lidze na 6. miejscu w tabeli. Nasi siatkarze utrzymali się na obecnym szczeblu rozgrywek, ale to oznacza, że awansu w tym roku nie będzie.

Choć już od dawna wiadomo było, że o miejsce w turnieju półfinałowym II ligii walczyć nie będziemy, to jednak wałbrzyscy kibice dopisali podczas ostatniego meczu w Hali Wałbrzyskich Mistrzów i dzięki bardzo dobrej postawie drużyny na boisku, mieliśmy piękne siatkarskie święto na koniec sezonu.

Mecz z AZS Częstochowa udało się wygrać 3:2 (25:23, 23:25, 18:25, 25:15, 15:11) i zapewnić sobie 6. miejsce w tabeli grupy 3, czyli w połowie stawki. Do turnieju półfinałowego o awans do Tauron I ligii z naszej grupy przystąpi Eco-Team AZS STOELZLE Częstochowa i ZAKSA Strzelce Opolskie lub WKS Wieluń, który ma do rozegrania jeszcze jedną decydującą kolejkę.

Kibice hucznie podziękowali naszym siatkarzom za cały sezon, w którym nie brakowało wzlotów i upadków. Również zawodnicy okazali wdzięczność swoim fanom.

– Dziękujemy za wsparcie przez cały sezon, rozegraliśmy rekordowe 90 setów w II lidze zajmując ostatecznie 6 miejsce. Na podsumowanie z pewnością przyjdzie czas ale dzisiaj świętujemy – czytamy na Facebooku Chełmca.

źródło: walbrzych24.com