SZYBKI KONTAKT

+48 737 855 535

kps@chelmiec-walbrzych.pl

WSPIERAJĄ NAS

Wydarzenie, o którym kibice siatkówki jeszcze kilka lat temu mogli tylko pomarzyć. W finałowej trójce dwa zespoły wałbrzyskiego Chełmca, które na zakończenie zmagań zmierzą się w legendarnej Hali Wałbrzyskich Mistrzów.


W pierwszym spotkaniu triumfowali starsi juniorzy, prowadzeni przez Janusza Ignaczaka. Czy podopieczni trenerów Dariusza Ratajczaka i Mariusza Jerzyka wezmą rewanż? W pierwszym starciu hala IV LO pękała w szwach, tym razem zapełnijmy Halę Wałbrzyskich Mistrzów. Będzie się działo ! Przed niedzielnym starciem wiemy jedno, złote medale zapewnili już sobie nasi juniorzy starsi. Jakie medale zdobędą ich młodsi koledzy? To zależy od dwóch czynników – wyniku meczu pomiędzy dwoma zespołami Gwardii Wrocław (dzień wcześniej o godz. 17:00) oraz spotkania rewanżowego naszych drużyn. Jedno jest pewne – dwa rodzaje medali, w tym te z najcenniejszego kruszcu, zawisną na szyjach zawodników Chełmca.

Bezpośrednio po zakończeniu spotkania odbędzie się uroczysta dekoracja obu drużyn przez przedstawicieli Dolnośląskiego Związku Piłki Siatkowej.

Na szczęście to nie jedyne sportowe emocje z udziałem naszych drużyn młodzieżowych. W sobotę czekają nas wyjazdowe mecze kadetów (drużyna trenera Ostrowskiego walczy o zajęcie 5 miejsca), natomiast w niedzielę oprócz derbów juniorów walkę o medale rozpoczną młodzicy. Podopieczni Tomasza Botwiny zagrają we Wrocławiu z bardzo wymagającymi przeciwnikami – oprócz gospodarzy Gwardii będą mierzyć się z liderami grupy finałowej Faurecia Volley Jelcz-Laskowice. Trzymamy mocno kciuki.

Dolnośląska Liga Kadetów
sobota 01.02 – godz. 11:00 – Milicz
UKS Dwójka Milicz – Chełmiec Wałbrzych I

Dolnośląska Liga Kadetów
sobota 01.02 – godz. 15:00 – Jelcz-Laskowice
Faurecia Volley Jelcz-Laskowice – Chełmiec Wałbrzych II

Finał Dolnośląskiej Ligi Juniorów
niedziela 02.02 godz.16:00 – Hala Wałbrzyskich Mistrzów
Chełmiec Wałbrzych I – Chełmiec Wałbrzych II

Dolnośląska Liga Młodzików
niedziela 02.02. godz. 16:00 – turniej we Wrocławiu
Gwardia Wrocław – Chełmiec Wałbrzych
Faurecia Volley Jelcz-Laskowice – Chełmiec Wałbrzych