SZYBKI KONTAKT

+48 737 855 535

kps@chelmiec-walbrzych.pl

WSPIERAJĄ NAS

Aż osiem drużyn wzięło udział w wakacyjnym turnieju siatkówki organizowanym przez nasz klub w ramach projektu „Wyłącz nudę, włącz sport!”. Mieszane ekipy damsko-męskie postawiły zdecydowanie na dobrą zabawę a wynik zszedł na dalszy plan.

Przy pięknej słonecznej pogodzie udało nam się rozegrać zawody, które skierowane były do uczestników programu profilaktycznego „Wyłącz nudę, włącz sport!”. Punktualnie o godzinie 10:00 na boisku wielofunkcyjnym przy SP 15 zameldowało się 8 ekip (każda minimum 6-osobowa) co stanowiło pokaźną grupę młodych ludzi ze sportem w sercu. Po trzech godzinach zmagań (turniej rozegrano systemem grupowym i w fazie finałowej mecze o 3 i 1 miejsce) klasyfikacja przedstawiała się następująco:

1. Kapeesiaki
2. Chełmiec Górą
3. Essa Team
4. Gang Łysego
5. Somgorsi (pisownia oryginalna)
6. Sieciorze
7-8 exequo – Młodzicy, Orły Radka

Najlepsze ekipy otrzymały upominki w postaci sprzętu sportowego ale jak podkreślają sami uczestnicy i organizatorzy wynik sportowy zszedł na dalszy plan – tego dnia liczyła się dobra zabawa i spędzenie czasu w miłym towarzystwie.

Projekt dofinansowany w ramach zadania publicznego z zakresu przeciwdziałania uzależnieniom w 2022 roku w Gminie Wałbrzych.