SZYBKI KONTAKT

+48 737 855 535

kps@chelmiec-walbrzych.pl

WSPIERAJĄ NAS

To był udany weekend naszych drużyn. W sumie 6 wygranych i tylko jedna porażka.

Ekipy juniorów 3 razy wygrały po 3:0, junior młodszy 2-1 (3:0, 0:3, 3:0), Senior pokonał 3:2 rywala z Jelcza-Laskowic. Raport z kilkudniowego grania:
#BotwinTeam na dwie kolejki przed końcem pieczętuje 1 miejsce w sezonie zasadniczym, czekamy teraz na ostateczne rozstrzygnięcia ligowe: czeka nas dwumecz lub turniej z udziałem 3 zespołów, który zadecyduje o podziale medali na DŚ w sezonie 2020/21
#DarioTeam szykuje się do dwumeczu z Gwardia Wrocław Academy , który odbędzie się w najbliższy weekend. W sobotę o godz. 13:00 mecz we Wrocławiu, w niedzielę o godz. 16:00 w hali IV LO rewanż. Lepszy zespół w tych dwóch spotkaniach zdobędzie tytuł Mistrza DŚ juniorów sezonu 2020/21

#SzczygiełTeam rozegrał dwa mecze w ciągu jednego dnia (jeden po drugim) wygrywając bez straty seta z przeciwnikami z Kudowy-Zdrój oraz Głogowa. Dla ekipy, która składała się z zawodników wieku juniorskiego oraz młodszych, jest to już koniec sezonu – drużyna została sklasyfikowana na miejscu 6 w gronie 9 ekip.

Nasi seniorzy po 2,5 godzinnej batalii pokonali na wyjeździe 3:2 IM Faurecia Volley Jelcz-Laskowice – dzięki tej wygranej przedłużamy szansę na zajęcie bezpiecznego 6 miejsca w II lidze zachowując miejsce bez konieczności rozgrywania play-out. Za dwa tygodnie ostatnia kolejka, w której we własnej hali podejmiemy Akademików z Zielonej Góry. Wygrana za 3 punkty pozwoli nam zrealizować przedsezonowe plany.