SZYBKI KONTAKT

+48 737 855 535

kps@chelmiec-walbrzych.pl

WSPIERAJĄ NAS

Prawdziwy siatkarski maraton czeka nas w najbliższą sobotę. Od godziny 12:30 siatkówka będzie królować w Hali Mistrzów.

Na parkiecie Hali Mistrzów w najbliższą sobotę zaprezentują się obie drużyny seniorskie oraz ekipa juniorów młodszych. Mecze rozpoczną się o godz. 12:30, 15:00 i 18:00.

Jako pierwsi na parkiecie zaprezentują się nasi juniorzy młodsi, którzy podejmą niewygodnego rywala Watahę Lubin. Podopieczni Radosława Ostrowskiego po dwóch kolejkach legitymują się bilansem zwycięstwa i porażki. Będzie więc okazja na zdobycie punktów.

Kolejny mecz rozegrają nasi III-ligowcy (drużyna złożona z młodzieżowców). Podopieczni trenerów Tomasza Botwiny i Mariusza Jerzyka podejmą SPS Modeko Brzeg Dolny. Będzie to okazja do zdobycia kolejnych punktów, obecnie nasza ekipa zajmuje 4 miejsce w ligowej tabeli. Początek meczu o godz. 15:00

Po zakończeniu tego spotkania czekają na kibiców ponownie siatkarskie emocje. W meczu 5 kolejki II ligi mężczyzn ekipa Fabiana Kurzawińskiego i Janusza Ignaczaka podejmie niedawnego lidera rozgrywek Tubądzin MOSiR Volley Sieradz. Będzie to pierwsza konfrontacja obu drużyn (nigdy nie mierzyły się ze sobą w historii rozgrywek ligowych).

Wstęp bezpłatny, dla kibiców przygotowane konkursy w których do wygrania atrakcyjne upominki. Zapraszamy!

W weekend grają również nasze drużyny młodzieżowe:
– w sobotę 29.10 juniorzy młodsi (trener Radosław Ostrowski) godz. 12:30 Chełmiec vs Wataha Lubin – Hala Wałbrzyskich Mistrzów ul. Wysockiego 11a


– w niedzielę 30.10 młodzicy I (trener Tomasz Korościk): godz. 10:00 Chełmiec vs Wataha Lubin, Volley Jelcz-L. – hala IV LO ul. Sokołowskiego 75.

Drużyny juniorów, młodzików II i młodziczek pauzują.