SZYBKI KONTAKT

+48 737 855 535

kps@chelmiec-walbrzych.pl

WSPIERAJĄ NAS

Najlepsza siatkarska społeczność ponownie wzywana jest do zjednoczenia. 3 lipca na boiskach do siatkówki plażowej przy ul. Blankowej organizujemy charytatywny turniej, podczas którego będziemy zbierać środki na pomoc i leczenie naszej przyjaciółki Ewy Trybańskiej.

Wpisowe na turniej 50 zł od pary. Konfiguracja zespołów dowolna. System gier zostanie ustalony w dniu zawodów. Podczas turnieju zorganizowana zostanie loteria, będzie dostępny grill oraz chłodne napoje.

Każda złotówka (wpisowe oraz reszta) wydana tego dnia zasili konto zrzutki, która jest dostępna pod adresem https://zrzutka.pl/43sx9x – zachęcamy już dziś do pomocy, tam znajdziecie również pełny opis aktualnej sytuacji.

Nie trzeba grać, wystarczy być. Ewa zawsze działała razem z nami, teraz to my zadziałajmy dla Niej. Kolejne szczegóły i informacje dotyczące turnieju będziemy podawać w dyskusji na wydarzeniu. Prosimy wszystkich, którzy chcą pomóc w przygotowaniach (grill, fanty na loterię etc.) o kontakt mailowy kps@chelmiec-walbrzych.pl lub telefoniczny 737-85-55-35
Do dzieła!
#drużynaEwy