SZYBKI KONTAKT

+48 737 855 535

kps@chelmiec-walbrzych.pl

WSPIERAJĄ NAS

Na ligowy mecz drużyny seniorskiej Wałbrzych czeka równo 7 miesięcy. Do Hali Mistrzów przyjeżdża ekipa IM Faurecia Volley Jelcz-Laskowice, której trenerem jest doskonale znany w Wałbrzychu Krzysztof Janczak.

W poprzednich rozgrywkach Chełmiec dwukrotnie pokonał „Jelczańskie Lwy” (we własnej hali 3:0, na wyjeździe 3:2). Po reorganizacji rozgrywek obie drużyny ponownie spotykają się w tej samej grupie. Smaczku spotkaniu dodaje z pewnością fakt, że do Hali Mistrzów przyjeżdża wychowanek Chełmca Krzysztof Janczak – mistrz I ligi przed 6 laty z ówczesną Victorią PWSZ. O sentymentach na parkiecie z pewnością nie będzie mowy, bowiem przebudowana drużyna Fabiana Kurzawińskiego i Janusza Ignaczaka z pewnością mierzy znacznie wyżej niż 6 miejsce w ubiegłym sezonie. Jak zaprezentuje się KPS w nadchodzących rozgrywkach? Zapraszamy na pierwszy mecz sezonu w najbliższą sobotę 25 września o godz. 18:00 do Hali Mistrzów.

Wstęp na mecz bezpłatny – pojemność trybun w związku z rozporządzeniem Ministra Zdrowia jest ograniczona (148 miejsc siedzących – uwaga, limit pojemności nie dotyczy osób w pełni zaszczepionych).