SZYBKI KONTAKT

+48 737 855 535

kps@chelmiec-walbrzych.pl

WSPIERAJĄ NAS

Z dwóch zaplanowanych meczów naszych drużyn (seniorzy, juniorzy) tylko jeden doszedł do skutku. Ekipa młodzieżowców duetu trenerskiego Ratajczak/Jerzyk pokonała przed własną publicznością zespół Volley Jelcz-Laskowice bez straty seta, obejmując pozycję lidera po pierwszej kolejce.

Zaplanowany na sobotę 26 września pierwszy mecz naszych II-ligowców został odwołany w związku z przymusową kwarantanną drużyny SPS Chrobry Głogów. O nowym terminie zostaniemy powiadomieni przez PZPS.

Niedziela to tradycyjnie zmagania juniorów – w nich rozgrywki zainaugurował drugi zespół, prowadzony przez Dariusza Ratajczaka i Mariusza Jerzyka. W hali IV Liceum Ogólnokształcącego przy głośnym dopingu kibiców Dominik Płużka i koledzy nie mieli większych problemów, może za wyjątkiem nieco zaciętej drugiej partii, z pokonaniem przeciwników. Brawa dla całego zespołu, w barwach którego wszyscy zawodnicy otrzymali szansę pokazania się na boisku.

Chełmiec – Volley 3:0 (25:16, 27:25, 25:22)
KPS: Płużka (kapitan), Mroziński, Laszkiewicz, Baran, Jerzyk, Szymków, Natkaniec, Kosela, Dudzik, Pietrzykowski, Kukie, Galara (libero), Sulanowski (libero).

Trenerzy: Dariusz Ratajczak, Mariusz Jerzyk