SZYBKI KONTAKT

+48 737 855 535

kps@chelmiec-walbrzych.pl

WSPIERAJĄ NAS

Po raz drugi czeka nas siatkarski dwumecz w Hali Wałbrzyskich Mistrzów. Młodzież podejmie Tygrysy Strzelin, seniorzy niepokonany WKS Wieluń.

Na parkiecie Hali Mistrzów w najbliższą sobotę zaprezentują się obie drużyny seniorskie. Mecze rozpoczną się o godz. 13:00 i 16:00.

Jako pierwsi do gry wejdą nasi III-ligowcy. Podopieczni trenerów Dariusza Ratajczaka i Mariusza Jerzyka podejmą Tygrysy Strzelin Początek meczu o godz. 13:00

Po zakończeniu tego meczu czekają na kibiców ponownie siatkarskie emocje. W meczu 5 kolejki II ligi mężczyzn ekipa Fabiana Kurzawińskiego i Janusza Ignaczaka podejmie niepokonany dotąd WKS Wieluń. Mecz rozpocznie się o godzinie 16:00

Wstęp bezpłatny, dla kibiców przygotowane konkursy w których do wygrania atrakcyjne upominki. Zapraszamy!

W weekend nasze drużyny młodzieżowe czekają wyjazdy, Juniorzy młodsi (trener Tomasz Botwina) w sobotę o godz. 12:00 zagrają z Gwardią Wrocław, dzień później w Bielawie drużyna młodzików prowadzona przez Radosława Ostrowskiego zagra ostatni turniej rundy eliminacyjnej z Gwardią Wrocław III i Bielawianką Bielawa (godz. 11:15, 12:30). W niedzielę 24 października Juniorów czeka również mecz wyjazdowy o godz. 12:15, ponownie z Gwardią Wrocław (tym razem z pierwszym zespołem). Trzymamy kciuki.