SZYBKI KONTAKT

+48 737 855 535

kps@chelmiec-walbrzych.pl

WSPIERAJĄ NAS

Święto najmłodszych w Wałbrzychu. Pierwszy Mikołajkowy Turniej Przyjaciół Siatkówki za nami, 31 zespołów w 5 kategoriach wiekowych pokazało, że Wałbrzych jest miastem, które kocha siatkówkę.

Specjalna wizyta Mikołaja, który zdecydowanie pochwalił młodych adeptów volleyballa za zaangażowanie i poświęcony trud w przygotowaniach, dodatkowo zmobilizowała wszystkich. Dziękujemy obecnym oraz naszym sponsorom za wsparcie – razem serwujemy pozytywne emocje.

Oprócz sportowych zmagań, mieliśmy do wykonania jeszcze jedną wspólną akcję – zbiórkę funduszy na leczenie Kamila Długosza (www.siepomaga,pl/kamil-dlugosz)

Uczestnicy i trenerzy spisali się na medal, zebraliśmy z wpisowego oraz datków 650 zł, które już zasiliły konto zbiórki.

Z kronikarskiego obowiązku podamy kolejność w poszczególnych kategoriach, jednak tego dnia wszyscy byli zwycięzcami – dzięki naszym sponsorom i darczyńcom każde dziecko wyjechało z Wałbrzycha z pamiątkowym medalem, najedzone przepyszną pizzą oraz słodkościami przygotowanymi przez Przyjaciół Mini Siatkówki. Arbitraż zawodów prowadzili w formie wolontariatu zawodnicy grup młodzieżowych oraz seniorów KPS Chełmiec Wałbrzych, za co serdecznie dziękujemy.

Warto wspierać pozytywne inicjatywy !

„2” DZIEWCZĄT
1. K.GÓRA I
2. K.GÓRA II
3. KINDER I
4. VOLLEY II
5. VOLLEY I
6. KINDER III
7. KINDER II
8. KINDER IV

„2” CHŁOPCÓW
1. KINDER V
2. KINDER II
3. KINDER I
4. K.GÓRA
5. KINDER IV
6. KINDER III
7. JAWOR
8. KINDER VI

„3” DZIEWCZĄT
1. KINDER I
2. KINDER IV
3. KINDER II
4. KINDER III

„3” CHŁOPCÓW
1. WROCŁAW
2. KINDER I
3. JAWOR
4. KINDER II
5. KINDER III

„4” CHŁOPCÓW
1. KORAL WROCŁAW I
2. KORAL WROCŁAW II
3. CHEŁMIEC I
4. BIELAWIANKA I
5. BIELAWIANKA II
6. CHEŁMIEC II

Sponsorzy i partnerzy turnieju: Miasto Wałbrzych, MODEKO, Partners Nieruchomości, Agnieszka Kołacz-Leszczyńska, Zbigniew Biarda, PWSZ Wałbrzych, Piekarnia-Cukiernia „Frąckowiak”, Pizzeria BARMAN, Dziennik Wałbrzych, UKS Kinder Volleyball.