SZYBKI KONTAKT

+48 737 855 535

kps@chelmiec-walbrzych.pl

WSPIERAJĄ NAS

Długo wyczekiwany turniej finałowy Mistrzostw Polski juniorów młodszych startuje w najbliższą środę. Podopieczni Tomasza Botwiny trafili do bardzo silnej grupy, w której zmierzą się z MOS Wola Warszawa, Jastrzębskim Węglem oraz Lechią Tomaszów Mazowiecki.

Popularny #BotwinTeam zakwalifikował się do najlepszej „8” w Polsce podczas częstochowskiego turnieju półfinałowego (musieliśmy uznać wyższość jedynie gospodarzy Eco-Team). Dla naszego klubu jest to pierwszy finał od 4 lat – przypomnijmy, w 2018 roku ówczesna drużyna młodzików TS Chełmiec uplasowała się na 6 miejscu w kraju. Z jakim nastawieniem jadą więc nasi juniorzy młodsi? Pokazać się z jak najlepszej strony i wywalczyć na parkiecie ile się da. Dla drużyny złożonej z zawodników urodzonych w 2005 i 2006 roku sama obecność w gronie czołowych polskich drużyn jest już sukcesem.

Turniej odbędzie się w dniach 11-14 maja 2022 roku w hali Hutnika Kraków. Wszystkie mecze będą transmitowane na żywo (relacje na naszym fanpage’u w serwisie Facebook). Poniżej przedstawiamy rozkład gier grupowych.