SZYBKI KONTAKT

+48 737 855 535

kps@chelmiec-walbrzych.pl

WSPIERAJĄ NAS

Ostatni tydzień siatkarskich zmagań, w których udział wezmą wszystkie nasze zespoły (zarówno seniorskie jak i młodzieżowe).

Sobota 18.12.2021

Juniorzy młodsi już od kilku kolejek wygodnie rozsiedli się w fotelu lidera rozgrywek. Podopieczni Tomasza Botwiny śrubują rekord wygranych z rzędu (bilans 10-0). W najbliższą sobotę podejmą drugi zespół Gwardii Wrocław.

Dolnośląska Liga Juniorów młodszych
Chełmiec Wałbrzych – Gwardia Wrocław II
godz. 10:00 – hala IV LO ul. Sokołowskiego

Nasz zespół rezerw (złożony tylko z juniorów młodszych i starszych) po pokonaniu w minioną sobotę BTS Bolesławiec objął pozycję lidera rozgrywek III ligi dolnośląskiej. Przed nami runda rewanżowa, w której podopieczni trenerów Dariusza Ratajczaka i Mariusza Jerzyka podejmą w Hali Mistrzów niedawnego II-ligowca NKS Start Namysłów.

III liga mężczyzn
Chełmiec Wałbrzych II – Start Namysłów
godz. 15:00 – Hala Wałbrzyskich Mistrzów

Po wyjazdowych meczach w środku tygodnia (środowa wygrana 3:1 w Legnicy i piątkowa porażka 0:3 w Jelczu-Laskowicach) czas na zaprezentowanie się przed własną publicznością. Naszych seniorów czeka wymagający mecz, bowiem do Wałbrzycha przyjeżdża 6-krotny Mistrz Polski, legendarny AZS Częstochowa. W pierwszej rundzie po ponad dwuipółgodzinnej batalii lepsi okazali się gospodarze ówczesnego spotkania (ostatecznie przegraliśmy 1:3) – jak będzie tym razem? Liczymy na przedświąteczny rewanż.

II liga mężczyzn
Chełmiec Wałbrzych – AZS Częstochowa
godz. 18:00 – Hala Wałbrzyskich Mistrzów

Juniorzy rozegrają zaległą kolejkę Dolnośląskiej Ligi podejmując w hali IV Liceum drużynę wrocławskiej Gwardii. Będzie to pojedynek pierwszej (Chełmiec) z trzecią (Gwardia) drużyna tegorocznych zmagań.

Niedziela 19.12.2021
Dolnośląska Liga Juniorów
Chełmiec Wałbrzych – Gwardia Wrocław II
godz. 11:00 – hala IV LO ul. Sokołowskiego

Młodzicy wkraczają w III etap gier o Mistrzostwo Dolnego Śląska. Rozstawienie ponownie skojarzyło drużyny z Jelcza-Laskowic i Wrocławia razem z podopiecznymi Radosława Ostrowskiego. Dodatkowo w naszej grupie znalazł się silny Lubin. Aby awansować do najlepszej „4” województwa musimy zająć jedno z pierwszych dwóch miejsc w grupie (na cztery zespoły). Zadanie jak najbardziej w zasięgu młodych siatkarzy Chełmca. Pierwszy turniej odbędzie się w najbliższą niedzielę w Jelczu-Laskowicach.

Niedziela 19.12.2021
Dolnośląska Liga Młodzików
Volley Jelcz-Laskowice vs Chełmiec / Lubin
godz. 10:00 – turniej w Jelczu