SZYBKI KONTAKT

+48 737 855 535

kps@chelmiec-walbrzych.pl

WSPIERAJĄ NAS

Po raz pierwszy w tym sezonie czeka nas siatkarski dwumecz w Hali Wałbrzyskich Mistrzów. Młodzież podejmie BTS Bolesławiec, seniorzy Hetmana Włoszczowa.

Na parkiecie Hali Mistrzów w najbliższą sobotę zaprezentują się obie drużyny seniorskie. Mecze rozpoczną się o godz. 15:00 i 18:00.

Jako pierwsi do gry wejdą nasi III-ligowcy. Podopieczni trenerów Tomasza Botwiny i Mariusza Jerzyka podejmą BTS Bolesławiec. Będzie to okazja do zdobycia pierwszych punktów, bowiem inauguracja zmagań I ligi dolnośląskiej nie przebiegła tak jakbyśmy chcieli (porażka 1:3 w Jaworze). Początek meczu o godz. 15:00

Po zakończeniu tego meczu czekają na kibiców ponownie siatkarskie emocje. W meczu 3 kolejki II ligi mężczyzn ekipa Fabiana Kurzawińskiego i Janusza Ignaczaka podejmie niewygodnego rywala Hetmana Włoszczowa. W poprzednim sezonie obie drużyny mierzyły się ze sobą dwukrotnie, w obu przypadkach zwycięstwa lądowały na koncie gospodarzy meczów (3:0 w Wałbrzychu i 0:3 we Włoszczowej).

Wstęp bezpłatny, dla kibiców przygotowane konkursy w których do wygrania atrakcyjne upominki. Zapraszamy!

W weekend nasze drużyny młodzieżowe czekają w większości wyjazdy, jedynie młodziczki zagrają przed własną publicznością. Wszystkie mecze odbędą się w niedzielę.
– młodzicy I (trener Tomasz Korościk): godz. 10:00 turniej w Jelczu-Laskowicach przeciwko UKS Koral i Volley Jelcz-L.
– młodzicy II (trenerzy Dariusz Ratajczak i Mariusz Jerzyk): godz. 14:00 turniej w Świdnicy przeciwko KPS Świdnica i Spartakus Jawor.
– juniorzy (trenerzy Tomasz Botwina i Mariusz Jerzyk) godz 11:00 wyjazdowy mecz ze Spartakusem Jawor.

Pierwszy turniej w roli gospodyń zagrają nasze młodziczki prowadzone przez Macieja Leńskiego. Początek zmagań w niedzielę 16 października o godzinie 10:00 w hali sportowej przy SP 26 ul. Palisadowa (Podzamcze). Do Wałbrzycha przyjadą ekipy Volley Wrocław i Polonii Świdnica. Za wszystkie ekipy trzymamy mocno kciuki.