SZYBKI KONTAKT

+48 737 855 535

kps@chelmiec-walbrzych.pl

WSPIERAJĄ NAS

Wracamy do Hali Mistrzów po niespełna dwóch tygodniach przerwy w rozgrywkach II ligowych. Dla kibiców szykuje się podwójna uczta, bowiem na parkiet wybiegną obie ekipy seniorskie: zarówno III jak i II ligowa.

W niedzielę 14 listopada w trzech setach seniorzy przegrali przed własną publicznością z drużyną Eco-Team AZS Stoeltzle Częstochowa. Szansa na rehabilitację przyjdzie po niemal równo dwóch tygodniach przerwy. O ile pierwszy tydzień planowo (pauza w gronie 13 ekip) o tyle druga wymuszona. Nasz niedawny rywal KS Volley Miasteczko Śląskie wycofał się z rozgrywek. Podopieczni Fabiana Kurzawińskiego są zatem głodni nie tylko gry ale i odbudowania zaufania wałbrzyskich kibiców – najbliższa okazja to sobotnie starcie z Hetmanem Włoszczowa, które rozpocznie się o godzinie 18:00.

W lepszych nastrojach do swojego pojedynku podejdą nasze rezerwy. W minioną sobotę w Głuszycy podopieczni trenerów Ratajczaka i Jerzyka gładko pokonali JKS Spartakus Jawor wskakując na fotel wicelidera ligi. Drużyna na 8 rozegranych spotkań zanotowała aż 7 zwycięstw co daje 16 punktów (jeden punkt straty do lidera z Namysłowa). Do Hali Mistrzów przyjedzie pretendent do awansu WKS Volley Wilczyce. Jak zaprezentuje się młodzież? Tego dowiemy się już o godzinie 15:00 w najbliższą sobotę.

Pamiętamy również o meczach naszej młodzieży, które toczyć się będą pod znakiem wrocławskiej Gwardii. Najpierw juniorzy młodsi (sobota 10:00 hala IV LO) podejmą swoich rywali, następnie w niedzielę juniorzy starsi o godz. 11:00 ponownie zmierzą się z ekipą ze stolicy Dolnego Śląska. Czeka nas zatem sporo sportowych emocji, z czego wszystkie przed własną publicznością. Jest komu kibicować, jest za kogo trzymać kciuki. Chełmiec to My!