SZYBKI KONTAKT

+48 737 855 535

kps@chelmiec-walbrzych.pl

WSPIERAJĄ NAS

Dwa turnieje rozgrywane równolegle w dwóch halach sportowych. Ogromne wyzwanie logistyczne, któremu stawiliśmy czoło. Zarówno w wersji młodzieżowej jak i seniorskiej nasze zespoły pokazały się z bardzo dobrej strony.

„Złota młodzież / Niegościnny Wałbrzych”. Żartobliwie pisząc nagłówek do wyboru bowiem w młodzieżowej wersji otwarcia sezonu nasze drużyny nie dały szans swoim przeciwnikom pewnie wygrywając w każdej z trzech kategorii wiekowych. Gratulacje dla wszystkich uczestników, trenerów oraz niezawodnych kibiców, których mogliśmy gościć na trybunach po bardzo długiej przerwie.

🥉 Cuprum Lubin

Otwarcie sezonu seniorskiego w srebrze. Po sześciu godzinach gry (mecze były rozgrywane systemem cztery sety bez względu na końcowy wynik) klasyfikacja przedstawia się następująco:
🥇WKS Sobieski Arena Żagań 5 pkt (+4)
🥈Chełmiec Wałbrzych 5 pkt (-4)
🥉KS Bielawianka Bester Bielawa 2 pkt
Chełmiec – Sobieski 2:2 (25:23, 19:25, 20:25, 25:20)
Sobieski – Bielawianka 3:1 (25:16, 25:15, 25:18, 21:25)
Chełmiec – Bielawianka 3:1 (25:22, 16:25, 25:23, 25:20)

Dziękujemy kibicom za obecność, drużynom przyjezdnym za udział – przed nami ostatni tydzień przygotowań, równo za 7 dni podejmiemy podczas inauguracji sezonu 2021/22 ekipę IM Faurecia Volley Jelcz-Laskowice – standardowo areną zmagań będzie Hala „Wałbrzyskich Mistrzów” a mecz rozpocznie się o godz. 18:00 👊