SZYBKI KONTAKT

+48 737 855 535

kps@chelmiec-walbrzych.pl

WSPIERAJĄ NAS

W miniony weekend wykorzystując świetną pogodę zakończyliśmy projekt „Sportowa alternatywa – emocje bez ryzyka”. Przez trzy miesiące prowadziliśmy zajęcia na świeżym powietrzu dla młodych mieszkańców Wałbrzycha w zakresie profilaktyki alkoholowej przy okazji szkoląc młody narybek w kierunku sportu.

Na zakończenie zorganizowaliśmy gry i turnieje siatkarsko/piłkarskie. W kategorii starszych triumfował Chełmiec przed Pędzącymi Ślimakami i ekipą Czokoszoki.

W kategorii młodszej bezkonkurencyjni okazali się Złodzieje Oklasków, kolejne miejsce zajął PIASKOWA TEAM a trzecią pozycję wywalczyła mieszana ekipa Ziomki i Przyjaciele. Najlepsze drużyny otrzymały puchary a wszyscy uczestnicy finałowych zmagań pamiątkowe medale. Dziękujemy za wysoką frekwencję i zapraszamy w przyszłym roku do wspólnego spędzania wolnego czasu na świeżym powietrzu na boisku wielofunkcyjnym przy Publicznej Szkole Podstawowej nr 15 w Wałbrzychu.

Zadanie sfinansowane z środków Gminy Wałbrzych w ramach programu przeciwdziałania uzależnieniom i patologiom społecznym.